o klube        správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.01.2020

© 2008-2020 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hrá v sezóne 2019/2020 svoje stolnotenisové stretnutia v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo je zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov sú na súpiske aj dve juniorky. Väčšina z nich býva v Majcichove alebo z neho pochádza. Príležitosť však dostávajú najmä hráči do 21 rokov a juniorských vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom je Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva mužov tvoria v sezóne 2019/2020 hráči: Tibor Kollár, Lenka Dzurová, Richard Kollár, Róbert Kollár ml. a Daniel Kollár.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2019/2020 je umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v strede tabuľky. Zároveň je jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva najmä mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 3. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov