o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2010/2011

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2011

© 2008-2011 TIGEO

 

A-družstvo žiakov

A-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2010/2011 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 3. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvoria chlapci – žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Sú v ňom zastúpené všetky žiacke vekové kategórie – najmladší, mladší a starší žiaci. V sezóne 2009/2010 sa žiacke A-družstvo umiestnilo na 6. mieste, avšak už hralo vyrovnané zápasy aj s tabuľkovo vyššie postavenými  družstvami. Už teraz je možné pozorovať veľký pokrok v ich stolnotenisovom napredovaní. Chlapci naberajú skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja a zároveň sa zúčastňujú aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho a mladšieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji, turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladší a mladší žiaci ako aj medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva je Róbert Kollár a hlavným trénerom Tibor Kollár.  

Súpisku A-družstva žiakov tvorili v sezóne 2010/2011 žiaci Róbert Kollár (55. v slovenskom rebríčku – ml. žiaci), Sebastián Škultéty (69. – ml. žiaci), Richard Kollár (22. – najml. žiacia Šimon Horváth.

Cieľom žiackeho A-družstva v sezóne 2010/2011 bolo umiestniť sa na jednom z prvých troch miest tabuľky žiackej 3. ligy a postupne získať čoraz viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Ďalším dôvodom činnosti  našich žiackych družstiev je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov